Вітал Тонік Допельгерц

Вітал Тонік Допельгерц від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
450 ₴
Хіт продажу
В наявності

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Vital Tonic Doppelherz містить високі дози біологічно активних флавоноїдів, вітамінів і заліза, необхідних для роботи кровоносної та нервової систем. Біофлавоноїди є одними з найактивніших природних антиоксидантів. Вони реагують з вільними радикалами, захищаючи клітини від їх шкідливого впливу. Вільні радикали реагують з молекулами білків, ліпідів, цукрів і нуклеїнових кислот і викликають зміни в їх структурі, сприяючи пошкодженню і прискоренню процесу старіння організму. Утворенню вільних радикалів сприяють: забруднення навколишнього середовища, куріння, ультрафіолетове випромінювання, стреси і неправильне харчування. Біофлавоноїди зменшують, наприклад, гарне окислення холестерину, що благотворно впливає на стан судин. Дія біофлавоноїдів: • ущільнюють і зміцнюють кровоносні судини • покращують кровотік у коронарних судинах • мають детоксикуючу та антиоксидантну дію • підвищення еластичності шкіри.

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Країна виробництва
Німеччина
Походження
натуральне (природне)
Тип
для активності серцевого м'яза
Форма випуску
рідина