Essox One, Ессокс ван, для шлунка, печія, 14 саше

Essox One, Ессокс ван, для шлунка, печія, 14 саше

Essox One, Ессокс ван, для шлунка, печія, 14 саше від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
650 ₴/пачка
В наявності

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

ESOXX® ONE – це медичний виріб місцевої та захисної дії, який дозволяє швидко полегшити симптоми, пов’язані з гастроезофагеальним рефлюксом, такі як печія, біль в епігастрії, закид шлункового вмісту в стравохід, подразливий кашель, дисфонія (охриплість). Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба характеризується такими симптомами, як печія, регургітація шлункового вмісту в стравохід, подразливий кашель і дисфонія, які можуть або не можуть бути пов’язані із запальними ерозіями слизової оболонки стравоходу. Симптоми ГЕРХ зазвичай більш виражені в положенні лежачи і можуть посилюватися під час сну. ESOXX® ONE - це комбінація гіалуронової кислоти та хондроїтину сульфату, яка завдяки оригінальному та інноваційному механізму дії захищає слизову оболонку стравоходу. ESOXX® ONE також містить полоксамер 407 - компонент з високою здатністю прилипати до слизової оболонки стравоходу. Завдяки йому гіалуронова кислота і хондроїтинсульфат довше покривають слизову, захищаючи її від дії соляної кислоти, що виробляється в шлунку. Хондроїтину сульфат також підтримує процес загоєння слизової оболонки стравоходу.

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Країна виробництва
Італія
Походження
синтетичне
Форма випуску
порошок