Ост , Остеніл, Остеніл плюс (Ostenil plus) 40 мг / 2 мл - 2%

Ост , Остеніл, Остеніл плюс (Ostenil plus) 40 мг / 2 мл - 2%

Ост , Остеніл, Остеніл плюс (Ostenil plus) 40 мг / 2 мл - 2% від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
3 100 ₴
Хіт продажу
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
40 - 200 ₴
 MeestExpress
50 - 150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Остеніл®Плюс – оригінальний препарат на основі гіалуронової кислоти для одноін'єкційної терапії остеоартрозу.

Остеніл®Плюс – це інновація TRB Chemedica Int. (Швейцарія), що втілила великий досвід досліджень, удосконалення та виробництва продуктів з гіалуронової кислоти для застосування в ревматології та ортопедії.

Остеніл®Плюс — відповідь на потребу клініцистів у препараті з більш гнучкою схемою застосування порівняно зі стандартною курсовою ін'єкційною терапією.

Нововведення Остеніл®Плюс - це поєднання немодифікованої висококонцентрованої гіалуронової кислоти (ГК) нетваринного походження та манітолу.

Внутрішньосуглобове введення Остенілу Плюс показано при болях та обмеженій рухливості, при дегенеративно-дистрофічних та травматичних змінах у колінному та інших синовіальних суглобах.

Остеніл Плюс застосовується для локальної терапії остеоартрозу І–ІІІ ступеня колінного, тазостегнового та плечового суглобів, у тому числі і травматичного походження, а також при вторинних артрозах у хворих з артритами різного генезу у стадії ремісії.

Внутрішньосуглобове введення високоочищеної гіалуронової кислоти, що міститься в препараті  Остеніл Плюс , сприяє покращенню в'язкопружних властивостей синовіальної рідини. Це покращує її змащувальні та ударопоглинаючі функції та знижує механічне навантаження ураженого суглоба. Як правило, це спричиняє зменшення болю та покращення рухливості, які можуть зберігатися протягом декількох місяців після закінчення лікування.

Нововведення Остеніла Плюс - це поєднання немодифікованої висококонцентрованої гіалуронової кислоти (ГК) нетваринного походження та манітолу.

Які переваги дає це поєднання (формула)?

Нативна немодифікована гіалуронова кислота високої концентрації забезпечує швидку та оптимальну терапевтичну дію при локальній терапії остеоартрозу (OA) опорних суглобів за рахунок:

негайного відновлення в'язкопружних властивостей синовіальної рідини
зниження запальних процесів у синовії
фізичної ізоляції больових рецепторів, що дає аналгетичний ефект.
Маннітол включений до складу, оскільки:

манітол – потужний антиоксидант, здатний ефективно нейтралізувати агресивні форми кисню (АФК; reactive oxygen species, ROS)
гіалуронова кислота, як природний «уловлювач» АФК, піддається при OA значним навантаженням, а це збільшує швидкість її деполімеризації (зношування)
введення манітолу всередину суглоба забезпечує значний та тривалий захист гіалуронової кислоти від деградації під впливом агресивних форм кисню (вільних радикалів).
Повністю зберігається профіль безпеки, що традиційно властивий лінії препаратів з гіалуронової кислоти Остеніл®

Такий дизайн Остеніла Плюс дозволяє скоротити кількість ін'єкцій, необхідних для ефективного локального лікування остеоартрозу (особливо на ранніх стадіях) до однієї або збільшити інтервали між ними при показаності повторного введення.

Остеніл Плюс поставляється у вигляді готових до вживання Стерильних наповнених шприців, що містять 40 мг/2 мл Остеніл Плюс, у стерильній упаковці.

Кожен виріб оброблено методом подвійної стерилізації.

5 причин чому лікарі та пацієнти воліють Остеніл Плюс?

Остеніл Плюс – інноваційний препарат для локальної ін'єкційної терапії остеоартрозу.

Остеніл Плюс – препарат, схожий за структурою із природною синовіальною рідиною.

Остеніл Плюс – препарат, який працює за нашим принципом «не числом, а вмінням».

Остеніл Плюс – продуманий та зручний продукт. Реальний вибір професіоналів.

Остеніл Плюс – це найкраще на даний час співвідношення ціна/якість

Безпека
Високий профіль безпеки Остеніл Плюс підтверджений випробуваннями на біосумісність.

Остеніл Плюс був застосований у проспективному, відкритому, багатоцентровому дослідженні у хворих з остеоартрозом колінних та кульшових суглобів, які отримали 1 ін'єкцію Остеніл®Плюс (у ряді випадків хворі за показаннями отримували додатково 1-2 ін'єкції з інтервалом у 14 днів).

Через 3 місяці після першої ін'єкції у групі пацієнтів із гонартрозом показник болю значно знизився порівняно з базовою групою.

Граничне навантаження у цій групі після ін'єкції швидко та суттєво покращилося. Повна відсутність болю або незначний біль фіксувалися з 14-го дня і до 3-го місяця спостереження у переважної більшості (92%) хворих.

Подібні результати виявлено у пацієнтів з артрозними ураженнями кульшового суглоба.

Через три місяці після закінчення лікування, 75% пацієнтів з коксартрозом, які отримали одну ін'єкцію Остеніл Плюс у тазостегновий суглоб, відзначали повну відсутність болю або лише слабкий біль.

Всі пацієнти, які взяли участь у дослідженні, оцінили переносимість препарату  Остеніл Плюс як «дуже добре» і «добре».

Гіалуронан в Остеніл Плюс отриманий методом бактеріальної (клітинної) ферментації, а отже, не містить чужорідних протеїнів (як відомо, тваринні білки є основною причиною алергічних реакцій). Внаслідок цього алергічний потенціал Остеніла Плюс мізерно малий і він характеризується прекрасною переносимістю.

Активна речовина (Гіалуронан) в Остенілі Плюс , в силу способу її одержання та стерилізації, хімічно не модифікована, тобто. є абсолютно ідентичним природному. Стандартизований спосіб отримання діючого початку забезпечує високу ефективність та сталість терапевтичних якостей Остеніла Плюс .

Умови зберігання відповідно до інструкції виробника та наказу Міністерства охорони здоров'я. Джерело: https://artromed.zakupka.com/uk/p/185799730-ostenil-plyus-ostenil-plus/

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Характеристики

Виробник
Польща
Країна виробництва
Польща
Форма выпуска
ампулы
Тип
хондропротективные
Упаковка
ампулы
Показати всі