Салофальк / Salofalk 4г/60мл №7

Салофальк / Salofalk 4г/60мл №7 від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
1 850 ₴
Хіт продажу
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
40 - 200 ₴
 MeestExpress
50 - 150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Клініко-фармакологічна група:

Препарат із протизапальною дією, що застосовується для лікування хвороби Крона та НЯКФармако-терапевтична група: Протимікробний та протизапальний кишковий засіб.


Фармакологічна діяПротизапальний засіб із переважною локалізацією дії в кишечнику. Месалазин (5-аміносаліцилова кислота) пригнічує активність нейтрофільної ліпооксигенази та синтез метаболітів арахідонової кислоти (простагландинів та лейкотрієнів), які є медіаторами запалення. Гальмує міграцію, дегрануляцію, фагоцитоз нейтрофілів, а також секрецію імуноглобулінів лімфоцитами. Месалазин має антиоксидантні властивості, зв'язуючись з вільними кисневими радикалами.


Фармакокінетика
Після вживання месалазин повільно вивільняється з лікарської форми в дистальному відділі тонкої кишки і в товстій кишці. Зв'язування із білками плазми становить 43%. Метаболізується у слизовій оболонці кишечника та в печінці з утворенням N-ацетил-5-аСК. T 1/2 становить 0.5-2 год. Месалазин виводиться із сечею, переважно в ацетильованій формі.
Показання до активних речовин препарату Салофальк
НЯК, хвороба Крона (профілактика та лікування загострень)

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Характеристики

Країна виробництва
Німеччина
Тип
поліпшують процес травлення
Походження
мінеральне
Термін придатності
36 міс