Аценокумарол 4 мг №60

Аценокумарол 4 мг №60 від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
250 ₴
В наявності

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Фармакологічна дія
Антикоагулянт непрямої дії є антагоністом вітаміну К. Порушує синтез протромбіну (фактора згортання крові II), проконвертину (фактора згортання крові VII), факторів IX і X.

Максимальний ефект відзначається через 24-48 годин після прийому внутрішньо. Після відміни аценокумаролу вихідний вміст протромбіну відновлюється на 2-4 день.

Фармакокінетика
При прийомі внутрішньо аценокумарол має високий рівень абсорбції, C max досягається через 1-8 год, зв'язування з білками плазми становить 99%. Кумулює при повторному прийомі.

Проникає через плацентарний бар'єр, що виділяється з грудним молоком.

АЦЕНОКУМАРОЛ Показання активної речовини
Тромбоз, тромбофлебіт, тромбоемболічні ускладнення при інфаркті міокарда, емболічний інсульт, тромбоемболії різних органів.

У хірургічній практиці – для попередження тромбоемболічних ускладнень у післяопераційному періоді.

Режим дозування
Встановлюють індивідуально, залежно від показань зсідання крові. У 1-й день лікування доза становить 8-16 мг на добу, у 2-й день - 4-12 мг на добу; на 3-й день – 6 мг. Підтримуюча доза (після зниження величини протромбінового індексу до 50%) – 1-6 мг. Кратність прийому - 1 раз на добу в один і той же час.
Побічна дія
З боку системи згортання крові: кровоточивість, геморагії на шкірі та слизових оболонках (за ступенем зменшення ймовірності): гематурія, кровотечі з ясен, петехії, посттравматична гематома, мелена, метрорагія, гемартроз, геморагічний інсульт; синдром відміни – підвищення ризику тромбоутворення.

З боку системи травлення: нудота, діарея.

Дерматологічні реакції: алопеція, некрози шкіри.

Алергічні реакції: пропасниця, шкірні висипання.

Інші: головний біль.

Протипоказання до застосування
Геморагічний діатез, гіпокоагуляція, гіпопротромбінемія (менше 70%), ниркова недостатність, виражені порушення функції печінки, артеріальна гіпертензія, перикардит, ерозивно-виразкові ураження ШКТ, злоякісні новоутворення, діабетична ретинопатія, фізичне виснаження, вагітність прееклампсія, період грудного вигодовування, підвищена чутливість до аценокумаролу.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Протипоказане застосування при вагітності та в період грудного вигодовування.
Застосування при порушеннях функції печінки
Протипоказане застосування при виражених порушеннях функції печінки.
Застосування при порушеннях функції нирок
Протипоказане застосування при нирковій недостатності.
Застосування у пацієнтів похилого віку
У пацієнтів похилого та старечого віку, особливо з вираженим атеросклерозом, слід частіше проводити контроль терапії та, по можливості, зменшити дозу аценокумаролу.
особливі вказівки
Під час лікування необхідно ретельно контролювати загальний стан пацієнта та зміни з боку системи згортання крові.

З появою на тлі терапії кровоточивості або кровотеч аценокумарол слід відмінити.

Лікарська взаємодія
При одночасному застосуванні барбітурати знижують ефективність аценокумаролу; саліцилати – підвищують його ефективність. При одночасному застосуванні аценокумарол посилює ефект пероральних гіпоглікемічних засобів, токсичні ефекти фенітоїну та ульцерогенну дію кортикостероїдів. Джерело: https://evroapteka.in.ua/p/1204622502-acenokumarol-4-mg-60-tabl/

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Країна виробництва
Польща
Тип
влияющие на процесс тканевого обмена
Срок годности
36 мес