Достинекс 0.5 мг №8

Достинекс 0.5 мг №8 від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
950 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
40 - 200 ₴
 MeestExpress
50 - 150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Клініко-фармакологічна група Агоніст допамінових рецепторів. Інгібітор секреції пролактину
Фармако-терапевтична група: Дофамінових рецепторів агоніст
Фармакологічна дія
Каберголін - допамінергічна похідна ерголіну, характеризується вираженою і тривалою пролактинзнижувальною дією, обумовленою прямою стимуляцією допамінових D 2 -рецепторів лактотропних клітин гіпофіза. Крім того, при прийомі в дозах, що перевищують такі для зниження концентрації пролактину в плазмі крові, каберголін має центральну допамінергічну дію внаслідок стимуляції допамінових D 2 -рецепторів.

Зниження концентрації пролактину в плазмі крові відзначається протягом 3 годин після прийому препарату та зберігається протягом 7-28 днів у здорових добровольців та пацієнток з гіперпролактинемією, і до 14-21 дня – у жінок у післяпологовому періоді.

Каберголін має строго вибіркову дію, не впливає на базальну секрецію інших гормонів гіпофіза та кортизолу. Пролактинзнижувальна дія каберголіна є дозозалежним як щодо вираженості, так і тривалості дії.

До фармакологічних впливів каберголіна, не пов'язаних з терапевтичним ефектом, відноситься лише зниження артеріального тиску. При одноразовому прийомі препарату максимальний гіпотензивний ефект відзначається протягом перших 6 годин та є дозозалежним.

Фармакокінетика
Всмоктування

Каберголін швидко всмоктується із ШКТ. C max у плазмі після одноразового прийому внутрішньо в дозі від 0.5 мг до 1.5 мг становить 30-70 пг/мл і досягається через 2-3 год. Абсолютна біодоступність каберголіна невідома. Прийом їжі не впливає на всмоктування та розподіл каберголіна.

Розподіл

Зв'язування з білками плазми становить 41-42%. Джерело: https://evroapteka.in.ua/p/1466014091-dostineks-0-5-mg-n8-turciya/

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Характеристики

Тип
впливають на функцію центральної нервової системи, впливають на енергетичний обмін
Походження
мінеральне
Термін придатності
36 міс