Трилептал 60 мг/мл, 250 мл

Трилептал 60 мг/мл, 250 мл від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
1 150 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
40 - 200 ₴
 MeestExpress
50 - 150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Трилептал 600 мг суспензія.

Активна речовина: окскарбазепін.

Показання.
Прості та складні парціальні епілептичні напади з вторинною генералізацією або без неї у дорослих та дітей віком від 1 місяця та старших.

Генералізовані тоніко-клонічні епілептичні напади у дорослих та дітей віком від 2 років та старше. Підвищена чутливість до окскарбазепіну або будь-яких інших компонентів препарату.

Дитячий вік до 3 років при застосуванні препарату у формі пігулок.

Слід з обережністю застосовувати препарат у пацієнтів із відомою гіперчутливістю до карбамазепіну, оскільки у цієї групи пацієнтів приблизно у 25-30% випадків можливий розвиток реакцій підвищеної чутливості до окскарбазепіну. У пацієнтів, які не мають в анамнезі вказівок на гіперчутливість до карбамазепіну, також можливий розвиток реакцій підвищеної чутливості до препарату, включаючи поліорганні порушення.

Застосування препарату Трилептал у пацієнтів з порушеннями функції печінки тяжкого ступеня не вивчалося, тому необхідно обережно дозувати препарат у цієї категорії пацієнтів. Джерело: https://evroapteka.in.ua/p/1468159106-trileptal-60-mg-ml-250-ml/

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Характеристики

Країна виробництва
Польща
Тип
впливають на діяльність головного мозку, впливають на функцію серцево-судинної системи, впливають на функцію центральної нервової системи, впливають на енергетичний обмін
Показати повністю
Термін придатності
36 міс