Оземпік 0,25 мг

Оземпік 0,25 мг від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
5 900 ₴
Новинка
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
40 - 200 ₴
 MeestExpress
50 - 150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Діабет і Оземпік: як це працює

Цукровий діабет другого типу є найпоширенішим видом діабету — на нього страждають 95% від усіх пацієнтів із цією хворобою2. На відміну від діабету першого типу, при якому підшлункова залоза перестає виробляти інсулін або виробляє його дуже мало, при діабеті другого типу інсулін продовжує вироблятися, але клітини в організмі людини його не сприймають. Часто це є наслідком ожиріння чи неправильного харчування (хоча велика частка спадковості все одно відіграє роль), яке спричиняє постійне підвищення рівня глюкози в крові та сприяє розвитку нечутливості клітин до інсуліну.

Якщо цукровий діабет першого типу лікується лише ін’єкціями інсуліну, то лікування діабету другого типу має інші альтернативи. Саме такою альтернативою є препарат Оземпік. Його діюча речовина — семаглутид — є аналогом людського глюкагоноподібного пептиду-1 (ГПП-1), що належить до гормонів інкретинів. Інкретинами в медицині називають гормони кишково-шлункового тракту, здатні стимулювати синтез інсуліну в підшлунковій залозі. В організмі здорової людини ці гормони виробляються щоразу після їжі. Вони підсилюють дію інсуліну, тим самим поступово знижуючи рівень цукру в організмі.

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Характеристики

Країна виробництва
Данія
Форма випуску
ін'єкції