Для кісток, KALCIKINON, суглоби, переломи, 60 шт.

Для кісток, KALCIKINON, суглоби, переломи, 60 шт.

Для кісток, KALCIKINON, суглоби, переломи, 60 шт. від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
400 ₴
Під замовлення

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

KALCIKINON ™ - харчування для спеціальних медичних цілей, для лікування остеопорозу, остеомаляції і переломів кісток під час активного росту.

склад карбонат кальцію, що протидіє злипанню, мікрокристалічна целюлоза, KINON1 (менахінон-7 - Вітамін K, який отримує шляхом ферментації сої), стабілізатори; карбоксиметилцелюлоза зшитого натрію і poliwinyiopirolidon, що запобігають злипання агенти: рослинний стеарат магнію, стеаринова кислота і, холекальциферол (вітамін D3), що запобігає злипання діоксид кремнію агента. Поживну цінність двох таблеток 100 г Білки 0г 0г 0,18 г Вуглеводи 11,1 г 0 г жирів 0 г Кальцій 500 мг (62,5% РСН *), мг 31 250 (3906% від RDA *) Вітамін К2 75 мкг (100% RDA *) 4,687.5 мкг (6250% від RDA *) 25 мкг вітаміну D3 (500% RDA *) 1,562.5 мкг (31250% від RDA *) * RDA - рекомендована добова доза вага нетто 48 г властивості KALCIKINON ™ широко використовується сучасне поєднання кальцію, вітамін D3 запатентував молекулу Kinon. KALCIKINON ™ забезпечує відповідну кількість кальцію (кальцій), забезпечує оптимальне засвоєння кальцію (вітамін D3) і забезпечує правильний розподіл кальцію в відповідні тканини (Kinon вітамін К2) Kinon: запатентована молекула, яка містить найбільш активної форму натурального вітаміну К2, відомий як менахінон-7 (МК-7) довгий біологічний період напіврозпаду 3 дні (72 години) профілактики остеопорозу і серцево-судинних захворювань, позитивний вплив на згортання крові підтримує постійний рівень в сироватці вітаміну К2, МК-7 призначений для ферментативного карбоксилирования білків в тканинах більш ефективні в дозах, не виходячи за рамки рекомендацій поточного щоденного споживання вітаміну K (RDA - 75 мкг) отриманий з натто, традиційного японського ферментованого соєвого продукту. використання Продукт повинен використовуватися під наглядом лікаря. Для дорослих рекомендується використовувати 2 таблетки на день під час їжі. Протипоказання та запобіжні заходи Якщо ви уважно приймаєте антикоагулянти перед використанням цього продукту Kalcikinon ™ зверніться до лікаря. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Зберігати при кімнатній температурі. Тримайте в недоступному порядку маленьких дітей.

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Виробник
VALENTIS
Країна виробництва
Швейцарія
Тип
протиревматоїдне
Походження
синтетичне
Форма випуску
таблетки