Диклофенак гель 10мг / г, 100г.

Диклофенак гель 10мг / г, 100г. від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
150 ₴
В наявності

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

опис Цей лікарський препарат має знеболюючу, протизапальну і анти-набряку. склад Діючою речовиною є диклофенак натрію. 1 г гелю містить 10 мг натрію диклофенаку Допоміжні речовини: карбомер, макрогол цетостеарилового ефір, діетиламін, ізопропіловий спирт, пропіленгліколь, рідкий парафін масло, лавандове масло, лимон kokozylokaprylokapronian, очищена вода. дозування Дорослі і підлітки повинні застосовуватися місцево на шкіру від 3 до 4 разів на день, злегка втираючи. Кількість гелю, щоб бути скориговано до розміру болючої області. Так, наприклад, кількість 2 г до 4 г силікагелю (що відповідає розміру плодів вишні до розміру волоського горіха) достатньо для змащення площі поверхні близько 400 см2 до 800 см2. дію Знеболююча, протизапальна, проти набряків. показання Використовується в місцевому лікуванні: посттравматичний запалення сухожиль, зв'язок, м'язів і суглобів (наприклад, викликані розтягування, або ударів) біль у спині зменшити запалення м'яких тканин (наприклад, тендиніт або тенісний лікоть) обмежені і доброякісні форми артриту. Протипоказання Не використовуйте препарат, якщо: гіперчутливість диклофенак, пропіленгліколь або будь-який з наповнювачів лікарського засобу пацієнти, у яких напади астми, кропив'янка або гострий риніт викликані аспірин та інші нестероїдні протизапальні препарати побічні реакції Побічні ефекти включають в себе легкі і перехідні симптоми шкіри в місці використання. У дуже рідкісних випадках можливі алергічні реакції. Інфекції та паразитарні інфекції Дуже рідко: грудна висипка Розлади імунної системи Дуже рідко: гіперчутливість, ангіоневротичний набряк Розлади шкіри та підшкірної клітковини Поширені: екзема, еритема, дерматит Рідкісний: везикулярний дерматит Дуже рідко: реакція гіперчутливості на світло Використання інших ліків Ви повинні повідомити свого лікаря про всі ліки, які використовуються пацієнтом або недавно, а також препаратів, які пацієнт планує використовувати. Вагітність та грудне вигодовування Під час вагітності та грудного вигодовування перед використанням, будь ласка, зверніться до свого лікаря. Використання препарату у дітей та підлітків Не використовуйте в дітей віком до 12 років.

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Виробник
Omega
Країна виробництва
Польща
Тип
протизапальні
Походження
синтетичне
Форма випуску
гель
Упаковка
тюбик