Омега 3

Омега 3 від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
155 ₴
В наявності

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Омега 3 COLFARM 60 капсул - 100 грн. Польща

Омега 3 Naturell 120 капсул  - 200 грн. Швеція.

Омега 3 Mollers 112 капсул - 280 грн. Норвегія

Омега 3 Mollers 60 капсул - 160 грн. Норвегія

Омега-3 - біологічно активна добавка до їжі, що містить концентрат жиру лососевих риб і Омега-3 поліненасичені жирні кислоти. В ході епідеміологічних досліджень було виявлено вплив раціону харчування на ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Так, частота розвитку ішемічної хвороби серця вище в країнах, в яких населення споживає велику кількість тваринної їжі, що містить насичені жирні кислоти. У той час як в країнах, де населення споживає велику кількість рослинної їжі і тваринної їжі, що містить поліненасичені жирні кислоти (морепродукти, риба) частота розвитку ішемічної хвороби нижче. Показання до застосування: Омега-3 застосовують для профілактики захворювань серцево-судинної системи (включаючи профілактику ішемічної хвороби серця, інсульту і інфаркту міокарда, а також артеріальної гіпертензії). Омега-3  рекомендують як засіб, що нормалізує обмін холестерину і тригліцеридів, а також попереджає утворення і зростання атеросклеротичних бляшок. Омега-3 призначають для нормалізації функції головного мозку, в тому числі при підвищених інтелектуальних навантаженнях і вікові зміни. Капсули Омега-3  також можуть застосовуватися для профілактики рецидиву інфаркту міокарда або інсульту. Спосіб застосування: Омега-3 приймають перорально. Капсули ковтають цілими бажано під час прийому їжі (прийом Омега-3 разом з їжею підвищує біодоступність і ефективність капсул). Курс прийому і дози Омега-3 призначає лікар. Пацієнтам старше 12 років зазвичай рекомендується прийом 1-2 капсул Омега-3 тричі на добу. Курс прийому - 4 тижні. Допускається проведення повторних курсів прийому Омега-3 3-4 рази на рік.

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Походження
натуральне (природне)
Форма випуску
капсули