Hepatil Complex (гепатопротектор з екстрактом артишока, вітамінами групи В, Е) 50 шт., Польща

Hepatil Complex (гепатопротектор з екстрактом артишока, вітамінами групи В, Е) 50 шт., Польща

Hepatil Complex (гепатопротектор з екстрактом артишока, вітамінами групи В, Е) 50 шт., Польща від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
110 ₴
Під замовлення

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Hepatil COMPLEX (гепатопротектор з вітамінами гр.В) 50 шт.

показання до застосування:

 

Доповніть свою дієту. Доповнення ваш щоденний раціон інгредієнтів благотворний вплив на належне функціонування печінки. Продукт рекомендується, зокрема, для людей, чия печінка піддається щодня або періодично шкідливого впливу неправильного харчування, алкоголю або ліків. Продукт також рекомендується доповнити щоденний раціон з інгредієнтами для підтримки технічного обслуговування нормального рівня холестерину в крові.

 

Дозування:

1-2 капсули в день. Харчові добавки не повинні використовуватися в якості заміни збалансованого харчування. Чи не перевищувати рекомендованої порції для споживання протягом дня. Перед використанням харчової добавки, перевірити термін придатності на упаковці (етикетці). Не використовуйте його після закінчення терміну придатності. Зберігайте препарат у недоступному для дітей місці, відповідно до вимог виробника.

склад

рапсовий лецитин

екстракт трави артишоку

Вітамін Е (токоферол)

Вітамін В6 (піридоксин)

Вітамін В2 (рибофлавін)

Вітамін В1 (тіамін)

 

Показання до застосування

  • Хронічні гепатити, цироз печінки, жирова дистрофія печінки різної етіології, токсичні ураження печінки, алкогольний гепатит, порушення функції печінки при інших соматичних захворюваннях.
  • Токсикоз вагітності.
  • Профілактика рецидивів утворення жовчних каменів.
  • Псоріаз (у якості засобу допоміжної терапії).
  • Радіаційний синдром.

 

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Виробник
Teva Pharmaceutical
Країна виробництва
Польща