Фемостон 1/10

Фемостон 1/10 від компанії Група агенцій  bep service - фото 1
520 ₴/уп.
В наявності

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Група агенцій bep service» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

СКЛАД

таблетка естрадіолу

діюча речовина: естрадіол

1 таблетка містить естрадіолу гемігідрату мікронізованого, що еквівалентно естрадіолу 1 мг або 2 мг

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат гіпромелоза (HPMC 2910), крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат

плівкове покриття: Opadry Y-1-7000 білий (гіпромелоза (HPMC 2910), поліетиленгліколь 400, титану діоксид (Е 171)) &ndash для таблеток, які містять 1 мг естрадіолу

Opadry OY-6957 рожевий (гіпромелоза (HPMC 2910), поліетиленгліколь 400, тальк, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171)) &ndash для таблеток, які містять 2 мг естрадіолу

таблетка естрадіолу та дидрогестерону

діючі речовини: естрадіол дидрогестерон

1 таблетка містить естрадіолу гемігідрату мікронізованого, що еквівалентно естрадіолу 1 мг або 2 мг дидрогестерону мікронізованого 10 мг

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат гіпромелоза (HPMC 2910), крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат

плівкове покриття: Opadry ІІ сірий 85F27664 (поліетиленгліколь 3350, тальк (Е 553b), спирт полівініловий, заліза оксид чорний (Е 172), титану діоксид (Е 171)) &ndash для таблеток, які містять 1 мг естрадіолу і 10 мг дидрогестерону

Opadry OY-02B22764 жовтий (гіпромелоза (HPMC 2910), поліетиленгліколь 400, тальк, заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171)) &ndash для таблеток, які містять 2 мг естрадіолу і 10 мг дидрогестерону.

ЛІКАРСЬКА ФОРМА

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетка, яка містить 1 мг естрадіолу: кругла, двоопукла, вкрита плівковою оболонкою, біла таблетка з маркуванням &laquo 379&raquo з одного боку діаметр 7 мм і вага таблетки приблизно 144 мг

таблетка, яка містить 2 мг естрадіолу: кругла, двоопукла, вкрита плівковою оболонкою, цегляно-червона таблетка з маркуванням &laquo 379&raquo з одного боку діаметр 7 мм і вага таблетки приблизно 144 мг

таблетка, яка містить 1 мг естрадіолу і 10 мг дидрогестерону: кругла, двоопукла, вкрита плівковою оболонкою, сіра таблетка з маркуванням &laquo 379&raquo з одного боку діаметр 7 мм і вага таблетки приблизно 144 мг

таблетка, яка містить 2 мг естрадіолу і 10 мг дидрогестерону: кругла, двоопукла, вкрита плівковою оболонкою, жовта таблетка з маркуванням &laquo 379&raquo з одного боку діаметр 7 мм і вага таблетки приблизно 144 мг.

ФАРМАКОТЕРАПЕВТИЧНА ГРУПА

Препарати для лікування захворювань сечостатевої системи та статеві гормони. Комбіновані препарати, які містять прогестагени і естрогени для послідовного застосування. Код АТХ G03F B08.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Фармакодинаміка. Естрадіол
Активний компонент 17&szlig -естрадіол хімічно та біологічно подібний до природного жіночого статевого гормону естрадіолу. Він заміщує втрату продукції власного естрогену у жінок в період менопаузи та полегшує симптоми менопаузи.

Естрогени запобігають втраті маси кісткової тканини після менопаузи або оваріектомії.

Дидрогестерон

Дидрогестерон &ndash це активний при пероральному прийомі прогестаген, дія якого порівнянна з дією прогестерону, що вводиться парентерально.

У зв&rsquo язку з тим, що естрогени стимулюють ріст ендометрія, якщо не застосовується прогестаген, вони підвищують ризик гіперплазії ендометрія і карциноми. Додавання до терапії прогестагену значно знижує індукований естрогенами ризик у жінок зі збереженою маткою.

Дані клінічних досліджень

Зменшення симптомів дефіциту естрогенів і поліпшення профілю кровотеч.

Зменшення симптомів менопаузи спостерігалося під час перших декількох тижнів лікування.

Регулярні кровотечі відміни тривалістю в середньому 5 днів при застосуванні препарату Фемостон , естрадіолу 2 мг + естрадіолу/дидрогестерону 2 мг/10 мг, спостерігалися у 89 % жінок. Кровотеча відміни зазвичай починалася на 28 день циклу. Проривні маткові кровотечі або кров&rsquo янисті виділення реєструвалися у 22 % жінок у перші 3 місяці лікування та у 19 % жінок &ndash протягом 10-12-го місяців лікування. Аменорея (відсутність кровотечі або кров&rsquo янистих виділень) спостерігалась у 12 % циклів під час першого року лікування.

Регулярні кровотечі відміни тривалістю в середньому 5 днів при застосуванні препарату Фемостон , естрадіолу 1 мг + естрадіолу/дидрогестерону 1 мг/10 мг, спостерігалися у 76 % жінок. Кровотеча відміни зазвичай починалася в останній день прогестагенової фази (в середньому на 28 день циклу). Проривні маткові кровотечі або кров&rsquo янисті виділення реєструвалися приблизно у 23 % жінок у перші 3 місяці лікування та у 15 % жінок &ndash протягом 10-12-го місяців лікування. Аменорея (відсутність кровотечі або кров&rsquo янистих виділень) спостерігалась у 21 % циклів під час першого року лікування.

Профілактика остеопорозу

Дефіцит естрогенів після настання менопаузи пов&rsquo язаний з підвищенням резорбції кісткової тканини і зменшенням кісткової маси. Вплив естрогенів на щільність кісткової тканини є дозозалежним. Захисний ефект діє тільки під час їх застосування. Після припинення замісної гормональної терапії (ЗГТ) швидкість зменшення кісткової маси є такою ж, як у жінок, які не одержували зазначену терапію.

Дані дослідження WHI (Women Health Initiative) і метааналіз інших досліджень свідчать про те, що застосування ЗГТ переважно у здорових жінок у вигляді монотерапії естрогеном або в комбінації із прогестагеном знижує ризик переломів стегна, хребців та інших видів переломів, що виникають внаслідок остеопорозу. ЗГТ також може запобігати переломам у жінок з низькою щільністю кісткової тканини та/або діагностованим остеопорозом, але дані про це обмежені.

Після двох років лікування препаратом Фемостон , естрадіолу 2 мг + естрадіолу/дидрогестерону 2 мг/10 мг, щільність кісткової тканини (ЩКТ) у поперековому відділі хребта збільшилася на 6,7 &plusmn 3,9 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення). Щільність кісткової тканини у поперековому відділі хребта зросла або залишилася незміненою у 94,5 % жінок.

У жінок, які приймали препарат Фемостон , естрадіолу 1 мг + естрадіолу/дидрогестерону 1 мг/10 мг, щільність кісткової тканини у поперековому відділі хребта збільшилася на 5,2 + 3,8 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення). Щільність кісткової тканини у поперековому відділі хребта зросла або залишилася незміненою у 93,0 % жінок.

Фемостон також впливав на ЩКТ стегнової кістки.

Після двох років лікування препаратом Фемостон , естрадіолу 2 мг + естрадіолу/дидрогестерону 2 мг/10 мг, ЩКТ збільшилася на 2,6 &plusmn 5,0 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення) у шийці стегнової кістки, на 3,5 &plusmn 5,0 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення) у зоні вертлюга і на 4,1 &plusmn 7,4 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення) у зоні трикутника Варда. ЩКТ у трьох зонах стегнової кістки зросла або залишилася незміненою після лікування препаратом Фемостон , естрадіолу 2 мг + естрадіолу/дидрогестерону 2 мг/10 мг, у 71-88 % жінок.

Після двох років терапії препаратом препарат Фемостон , естрадіолу 1 мг + естрадіолу/дидрогестерону 1 мг/10 мг, ЩКТ у шийці стегнової кістки збільшилася на 2,7 &plusmn 4,2 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення), на 3,5 &plusmn 5,0 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення) &ndash у зоні вертлюга і на 2,7 &plusmn 6,7 % (середнє значення &plusmn стандартне відхилення) &ndash у трикутнику Варда. ЩКТ у трьох зонах стегнової кістки зросла або залишилася незміненою після лікування препаратом Фемостон , естрадіолу 1 мг + естрадіолу/дидрогестерону 1 мг/10 мг, у 67-78 % жінок.

Фармакокінетика.

Естрадіол

Всмоктування

Всмоктування естрадіолу залежить від розміру частинок: мікронізований естрадіол швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту.

У таблиці 1 представлені середні постійні фармакокінетичні показники естрадіолу (Е2), естрону (Е1) та естрону сульфату (Е1S) для кожної дози мікронізованого естрадіолу.

Чтобы выбрать качество - зайди к нам!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Виробник
Mylan Pharmaceuticals
Країна виробництва
Польща
Походження
натуральне (природне)
Форма випуску
таблетки